Tartu lennureisijatel on võimalus alustada oma varahommikust lennureisi otse koduukse juurest ja lõpetada see öösel samuti koduväravas.

Kasutades Airport Shuttlet, ei pea Tartus elav lennureisija maksma autoparkimise tasusid Tallinnas või rühkima öises linnas koos reisikottidega. Ta tellib oma koduväravasse Airport Shuttle, mis viib ta Tallinna Lennujaama ja saabudes tagasi Tallinnasse tellib ta eelnevalt Airport Shuttle, et sõita tagasi koju Tartusse. Lennureis algab tartlastele koduväravast ja lõppeb hiljem sealsamas.

Koha hind: 20€ 

Broneeri koht

HOMMIKUSELE LENNULE

Airport Shuttle alustab hommikuti Tartust sõitu arvestusega, et jõutakse Tallinnast alates kella 6:00 väljuvatele lendudele, võttes eelnevalt lennureisijad peale nende soovitud aadressidelt Tartu linnas ning selle lähiümbruses. AirportShuttle viib reisijad esimestele Tallinnast väljuvatele lendudele (Helsingisse, Frankfurti, Amsterdami, Brüsselisse, Kopenhaagenisse, Riiga jm.). Tallinna Lennujaama jõuab Airport Shuttle  umbes kella 4:50 ajal, jättes piisava ajavaru varahommikul väljuvatele lendudele registreerimiseks.

ÖÖSEL KOJU

Päeva lõpus, peale keskööd  (sõltuvalt tellimustest), toob Airport Shuttle eelnevalt sõidu tellinud lennureisijad Brüsselist, Amsterdamist, Frankfurdist, Riiast, Münchenist, Viinist, Pariisist ja Helsingist Tallinnasse saabuvatelt lendudelt tagasi nende koduväravasse Tartus ja Tartu lähiümbruses, jõudes Tartusse orienteeruvalt poole kolme ajal öösel.

AirportShuttle sõidab ainult tellimise peale. Seetõttu peavad hommikul sõita soovijad teatama oma sõidusoovist hiljemalt eelneval päeval kell 15:00 ja õhtused Tartusse sõitjad samal päeval hiljemalt kell 15:00.

Kui tellimused puuduvad, siis Airport Shuttle Tallinna Lennujaama saabuvatele lendudele vastu ei sõida.

Broneeri koht